Acid Cold Infusion

Cold InfusionCygaro mocno aromatyczne leżakowało samotnie (by nie zakłócać spokoju innych cygar) przez rok. Stopa tego cygara owinięta jest wrapperem, który oczywiście spali się natychmiast podczas odpalania cygara, ale stanowi ciekawy dodatek. Cały wrapper jest odrobinkę pomarszczony, ale może to być spowodowane nieco zbyt małą wilgotnością. Żyłki nie są najpiękniejsze, a kolor jakiś taki wyblakły. Całość ratuje zapach – jak przystało na Acidy – ziołowy i nieco kadzidełkowy. Ciekawy i co jakiś czas przynoszący przyjemną odmianę. Co kto lubi.

Nie będzie (znów) oceny punktowej, bo cygaro wyłamuje się ze schematów i porównywać nie można. Otwarcie daje doskonały ciąg. Słodycz uderza i po podniebieniu i po ustach. Nic niespodziewanego.

Całe palenie jest, jak to w przypadku Acidów, jednostajne, ale bardzo bogate w smaki. Spodziewałem się tego, więc odprężam się i przez półtorej godziny relaksuję, delektując tymi ziołowymi aromatami.

Cygaro spala się dobrze, równo i nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów. Nie czuć, by było przesuszone nadmiernie, więc nie ma na co skarżyć się w kwestii technicznej.

Jako ciekawostka warta spróbowania. Jestem pewien, że wielu osobom spodoba się takie inne, nieortodoksyjne podejście do cygar.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s