Hawk 1968 Churchill

Cygaro to nie prezentuje się w mojej opinii zbyt dobrze. Zarówno jasny, szorstki i mocno pożyłkowany wrapper jak i ubogi pierścień nie zachwycają. Jest za to mocno zbite i dość ładnie pachnie tytoniem.

Po otwarciu puncherem ciąg jest idealny – nie za luźny, co rujnuje palenie, ale i nie przyciasny, by nie zmęczyć się podczas relaksowania. Smak tytoniu, lekko osłodzonego, jest dobrze wyczuwalny na zimno.

pierścień cygarowy Zaraz po odpaleniu, przez moment słodkawy, świeży i owocowy smak. Wrażenie jednak szybko zanika i pojawia się drewno, które podczas palenia robi się coraz bardziej pikantne. Smak jest zdecydowanie lepszy niż zapach gryzącego dymu, który cygaro emituje obficie, więc po chwili zabudowany balkon cały jest jednym siwym obłokiem. Poza tym, że cygaro nie jest ekscytujące, spalanie krzywe, wymaga walki a dym gryzie, cały czas czuć pieprzne drewno i z pewnością nie jest to cygaro dla słabeuszy, a raczej dla wielbicieli sponiewierania – język kołowacieje po przekroczeniu połowy. Popiół sam nie odpada i gdyby cygaro w trzeciej tercji nie zagasało, przyznałbym, ze jest to plus. Niestety cecha ta zupełnie nie sprawdza się w przypadku konieczności ponownego odpalania. Za to podczas przedmuchiwania, popiół prószy jedynie odrobinę, co jest dobrą wiadomością, bo cygarko to wymaga odświeżania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s